Assortiment

Service

Service

Onderhoud & Reparatie
  • Online machine aanmelden
  • Ophaal & retourservice
  • Vervangende machine
Machine aanmelden
Ga terug

Pneumatische pomp (optie)

Prijs op aanvraag

Productspecificaties

Spec1Optioneel kan een pneumatische pomp unit worden gemonteerd voor wanneer er niet altijd een waterleiding voorhanden is. De 1:1 membraanpomp is zelf-aanzuigend en kan dus gebruikt worden met een voorraadtank.

Productomschrijving

Met de pomp kan de hoeveelheid water verder tot een minimum worden ingesteld. Ook hoogtes en extreme slanglengtes vormen geen probleem meer. Met de pomp unit wordt gewerkt met de ‘KWB’ natstraalkop. Door de inwendige menging van water met de lucht en straalmiddelstroom wordt de hoeveelheid stof tot een absoluut minimum beperkt. Het waterverbruik is daarbij slechts 40-50 liter per uur. De keuze van straalpijp diameter is voor een groot deel afhankelijk van de beschikbare compressor.

Er kan ook een unieke breedstraalpijp worden meegeleverd. Deze straalpijp heeft een doorlaat van 16 x 2 mm en creëert daarmee een zeer breed en tevens gelijkmatig straalbeeld.

Terug naar BlastMate EXC 40 liter

De straalpijp is verder zeer slijtvast en kan door middel van de bevestigingswartel in iedere gewenste positie worden geplaatst.
Deze straalpijp is enkel mogelijk in combinatie met de optionele pomp unit met ‘KWB’ natstraalkop

 

Copyright © 2023 Van Kats Woerden | Site-Index | Alle rechten voorbehouden

Designpro.nl | Z-IM